Arama:

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe Liderliğe Oynayan Dünya Devi

FUJİ Türkiye asansör ve yürüyen merdiven sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından biri olmakla beraber, son dönemlerde tamamlamış olduğu farklı projeleriyle marka değerini en üst seviyeye taşıyabilmiş, işbirliği yapmış olduğu kurum, şirket ve çeşitli kuruluşların güven ve beğenisini kazanabilmiş küresel bir değerdir. Konusunda uzman ve üstün Japon teknolojisinin temsilcisi olarak, yaptığımız her işte müşteri taleplerini eksiksiz karşılamak, sorumlu ve sürdürülebilir toplumlar oluşturmasına katkıda bulunmak adına geleceğin ürünlerini sunuyoruz. İnsan odaklı yaklaşım ve toplumsal sorumluluk bilinci ile her zaman müşterinin ilk tercihi olma vizyonunu ilke edinen FUJİ Türkiye, aynı zamanda yaratıcı ve yenilikçi çözümleriyle de rakiplerinin her zaman bir adım ilerisinde olmayı başarmıştır.

Son teknoloji ürünü; hızlı, güvenli, konforlu ve modern yatay – dikey taşımada kullanılabilecek her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol çözümlerinize güçlü bir alternatif olma misyonunu taşıyan FUJI Türkiye yenilikçi tasarım ve benzersiz kalitesiyle sizleri taşımaya devam ediyor.

Misyon

Son teknoloji ürünü; hızlı, güvenli, konforlu ve modern yatay-dikey taşımada kullanılabilecek her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol çözümlerinize güçlü bir alternatif olma misyonunu taşıyan FUJI Türkiye yenilikçi tasarım ve benzersiz kalitesiyle sizleri taşımaya devam ediyor.

Vizyon

İnsan odaklı yaklaşım ve toplumsal sorumluluk bilinci ile her zaman müşterinin ilk tercihi olma vizyonunu ilke edinen Fuji Türkiye, aynı zamanda yaratıcı ve yenilikçi çözümleriyle de rakiplerinin her zaman bir adım ilerisinde olmayı başarmıştır